Funkce Ringilu

Ringil je systém pro kompletní řízení logistiky ve výrobních a prodejních firmách. A navíc - největší v Česku. Pomáháme firmám zavést kompletně digitální logistiku. Umíme zařídit, abyste neměli starosti s rutinními procesy. Víme, že metoda tužka-papír-telefon-excel nějak funguje. Systém ale funguje mnohem lépe, tak proč si neulehčit práci. Máme zkušenosti a jsme největší v Česku.

Když potřebujete zařídit přepravu spolehlivě a rychle, Ringil vám pomůže. Zadáte údaje o nákladu, trase a ceně a pak už jenom vybíráte ze seznamu dopravců. Bez námahy obstaráte několik tendrů za den.

O funkci poptávání dopravců

Dostáváte avíza od dodavatelů a je na vás, abyste zařídili přepravu? Pozvěte dodavatele do Ringilu. Oni vyplní kompletní údaje o nákladu, manipulačních jednotkách a časových možnostech. A vy si jen avizaci překlopíte do přepravy. Tak jednoduché to je.

O funkci efektivní inbound

Přepravu založíte rychle. Vyplníte všechno důležité – Ringil ohlídá, abyste na nic nezapomněli. Opakované přepravy založíte ze šablon. Údaje jsou předvyplněné, v případě potřeby je jednoduše upravíte.

O funkci založení přepravy

Pro aktuální info chodíte do Ringilu. Dodavatelé, zákazníci i dopravci mají společný spolehlivý zdroj informací 24/7. O důležitých změnách se dozvídáte včas.

O funkci real-time info

Záleží jen na vás, jaká data budete sledovat a jak si nastavíte reporting, v Ringilu je spousta možností. Dostat se k tabulkám nebo grafům je záležitost minut a vaše lidi to nezatíží. Systém eviduje podrobnou historii všech akcí.

O funkci reporting

Někdy nestačí „jen“ poctivě vyplnit všechny údaje. Podrobně informovaní partneři a dopravci jsou klíčoví pro spolehlivé fungování celého řetězce. Je zapotřebí sdělovat i drobné detaily. Nebo přidat omluvu či poděkování.

O funkci poznámky

Píšete si pohodlně. Máte pohotové reakce na zprávy od dodavatelů a dopravců. Vyjadřujete se jasně. Snadno spolupracujete – sdílíte informace s kolegy i partnery. Všichni mají info 24/7, procesy jsou transparentní.

O funkci zprávy a chat

Ringil si všechny vaše přepravy pamatuje. Jednou zadáte lokality, vozidla, náklad, parametry pro dopravce a pak už jenom opakovaně používáte šablonu. Jakýkoliv údaj pružně upravíte či změníte.

O funkci šablony tras

Každý si potřebuje někdy odpočinout. Ringil řeší zastupitelnost jednoduše a spolehlivě. Podle svého si vyberete kombinaci několika možností systému. Dny volna nebo nemoc někoho z členů týmu už neohrozí plynulost přeprav.

O funkci zastupitelnost

Štítky nabízejí všechny moduly Ringilu. Označíte si jimi avizace, rezervace, přepravy i dokumenty. Barvy štítků, text a logiku jejich použití si volíte sami.

O funkci použití štítků

Máte přehled o všech akcích v systému na jednom místě. Okamžitě se prokliknete na detail, zprávy píšete i čtete přímo uvnitř Ringilu. Víte, co máte očekávat, změny a nestandardní situace vyřešíte rychle.

O funkci notifikační centrum

Poptávková řízení na dopravce už nebudou vaše noční můra. Díky jednoduché správě tendrů získáte více nabídek a vyjednáte lepší ceny.

O funkci správa tendrů

Své dopravce zapojíte zdarma. Nejdou do žádného rizika a práce se zjednoduší oběma stranám. Snadno pošlou nabídku a naplánují si časová okna. Mají i kompletní info o nákladu i trase.

O funkci zapojení dopravců

Logistické akce jsou díky Ringilu naprosto transparentní. Dispečer vidí aktuální stav přepravy od začátku jejího plánování až po dokončení fakturace.

O funkci průběh přepravy on-line

Dodací listy, CMR, faktury – dokumenty k přepravě uloží všichni partneři na jedno místo. Pro přehlednost můžete dokumenty oštítkovat. Hledání dokladů odpadá a sdílení je velmi jednoduché.

O funkci správa dokumentů

Často kladené otázky

Musím si pořídit všechny moduly?

V jakých jazycích Ringil funguje?

Jak Ringil pokrývá logistický proces?

Je v systému nějaký chat pro rychlou komunikaci?

Jak dlouho trvá implementace?

87 %

zákazníků nám řeklo: „Ringil mi výrazně pomáhá při každodenní práci.“

Na obsluhu logistického procesu jim teď stačí 20 % dřívější kapacity.

On-line řešení vaší logistiky

Rutinu nechte softwaru

AUTOMATIZACE A EFEKTIVITA

Většinu akcí provedete jediným kliknutím - ať už jde o odeslání poptávky na desítky dopravců, urgenci chybějících informací nebo změny v trase či obsahu přepravy. Často opakované rutinní úkoly nechte na automatizaci.

Inteligentní

REPORTY A DATOVÁ ANALÝZA

Ringil se jednoduše napojí na vaše ERP systémy a umožní přístup všem vašim zaměstnancům i partnerům - dopravcům a dodavatelům. Získáte tak jednotnou platformu pro komunikaci uživatelů i správu dat.

Nahrává spolupráci

INTEGRACE A PROPOJENÍ

Sledujte on-line své KPI prostřednictvím základního reportingu nebo si nechte vytvořit specifický pohled přesně dle svých potřeb. Získáte kvalitní a přesně cílený reporting.

Game changer

SKUTEČNĚ DIGITÁLNÍ

Opíráte se o silného digitálního partnera. Ringil plně zastoupí dosud fungující systém tužka-papír-excelová tabulka. Zaznamená přehledně cokoliv, co potřebujete, a to jak na straně vaší, tak i partnerů. Změny jsou viditelné ihned.

Infrastruktura bez starostí

PROVOZ V CLOUDU

Techniku řešíme my. Systém Ringil provozujeme na cloudové infrastruktuře od Googlu. Díky tomu je spolehlivý a dostupný kdykoliv. Vy si jej pronajímáte jako službu (SaaS). A nic neinstalujete.

Logistika S až XL

MODULARITA A CUSTOMIZACE

Každému padne jiná velikost. Proto je platforma Ringil modulární a vy si můžete z modulů vybrat. Využíváte pouze to, co potřebujete. Systém je maximálně jednoduchý a přehledný. Důležité číselníky nebo pole přizpůsobíme vašim potřebám.