Napsali o nás

Ať všechno funguje na jedničku Je jedno, jak velká jste firma. Hlavní je, aby všechno běželo hladce. Ringil promění vaše plány a sny v realitu. Ulehčí vám správu přeprav, administrativu i reporting a propojí váš tým s dopravci a dodavateli. Spolupráce pokvete a plánování logistiky se stane radostí. Ringil bez potíží napojíte na firemní ERP systém.

Ve spleti obchodních operací stojí nákupní logistika a řízení skladových zásob v centru pozornosti. Vyladěný dodavatelský řetězec vám ušetří spoustu času i financí, a navíc zvyšuje konkurenceschopnost vaší firmy. Zjistěte, jaké jsou základní principy moderních logistických procesů a objevte praktické metody pro udržení optimální úrovně zásob.

Celý článek

Základem kvalitní logistiky bylo, je a bude zajištění plynulého toku zboží od dodavatelů k výrobcům a spotřebitelům, a to při co nejnižších nákladech. Nároky klientů a obchodních partnerů se ale zvyšují stejně rychle, jak rychle postupuje technologický pokrok. Zjistěte, jak i vy můžete udržet krok s dobou a efektivně řídit celý logistický řetězec.

Celý článek

Logistika je obor, do kterého se zapojuje mnoho článků. Dodavatelé, dopravci, odběratelé, ti všichni jsou součástí dodavatelsko-odběratelského řetězce neboli supply chain.

Celý článek

Často kladené otázky

Musím si pořídit všechny moduly?

V jakých jazycích Ringil funguje?

Jak Ringil pokrývá logistický proces?

Je v systému nějaký chat pro rychlou komunikaci?

Jak dlouho trvá implementace?

87 %

zákazníků nám řeklo: „Ringil mi výrazně pomáhá při každodenní práci.“

Na obsluhu logistického procesu jim teď stačí 20 % dřívější kapacity.

On-line řešení vaší logistiky

Rutinu nechte softwaru

AUTOMATIZACE A EFEKTIVITA

Většinu akcí provedete jediným kliknutím - ať už jde o odeslání poptávky na desítky dopravců, urgenci chybějících informací nebo změny v trase či obsahu přepravy. Často opakované rutinní úkoly nechte na automatizaci.

Inteligentní

REPORTY A DATOVÁ ANALÝZA

Ringil se jednoduše napojí na vaše ERP systémy a umožní přístup všem vašim zaměstnancům i partnerům - dopravcům a dodavatelům. Získáte tak jednotnou platformu pro komunikaci uživatelů i správu dat.

Nahrává spolupráci

INTEGRACE A PROPOJENÍ

Sledujte on-line své KPI prostřednictvím základního reportingu nebo si nechte vytvořit specifický pohled přesně dle svých potřeb. Získáte kvalitní a přesně cílený reporting.

Game changer

SKUTEČNĚ DIGITÁLNÍ

Opíráte se o silného digitálního partnera. Ringil plně zastoupí dosud fungující systém tužka-papír-excelová tabulka. Zaznamená přehledně cokoliv, co potřebujete, a to jak na straně vaší, tak i partnerů. Změny jsou viditelné ihned.

Infrastruktura bez starostí

PROVOZ V CLOUDU

Techniku řešíme my. Systém Ringil provozujeme na cloudové infrastruktuře od Googlu. Díky tomu je spolehlivý a dostupný kdykoliv. Vy si jej pronajímáte jako službu (SaaS). A nic neinstalujete.

Logistika S až XL

MODULARITA A CUSTOMIZACE

Každému padne jiná velikost. Proto je platforma Ringil modulární a vy si můžete z modulů vybrat. Využíváte pouze to, co potřebujete. Systém je maximálně jednoduchý a přehledný. Důležité číselníky nebo pole přizpůsobíme vašim potřebám.