Kontaktujte nás

Ozvěte se mi
Chci videocall
Vyzkoušet ZDARMA
Váš e-mail nebo telefon *
Poznámka
Ozvěte se mi
nebo nám rovnou zavolejte +420 778 700 288

Kontaktní informace

+420 778 700 288
[email protected]
https://www.linkedin.com/company/ringil/
Ringil s.r.o.

Na hřebenech II 1718/8
140 00 Praha 4

IČ: 09194673
spis. značka: C 332388 vedená u Městského soudu v Praze
800+

zapojených firem

20

zemí s aktivními uživateli

15 let

v logistice

Popovídejte si s námi

André Dravecký - CEO a spoluzakladatel Ringilu

V logistice pracuje už 15 let. V rodinné firmě vyzkoušel různorodé logistické profese – byl řidičem či dispečerem. Jako první ve střední Evropě digitálně zprostředkoval přepravy zboží – založil společnost Shipvio. Svůj inovativní potenciál teď plně využívá v Ringilu, se kterým chce úplně změnit svět logistiky.

[email protected]

Miloslav Vlach - CTO a spoluzakladatel Ringilu

Je zkušený architekt, má více než 15 let zkušeností s architekturou technologií v bankách, komunikačních i výrobních společnostech. 4 roky byl technickým ředitelem v Rohlik.cz. V Ringilu využívá své technické dovednosti k tomu, aby logistické procesy fungovaly mnohem lépe.

[email protected]

Michal Bako - CPO

Déle než 15 let buduje technologické produkty a firmy. Řídil velké projekty ve Škoda Auto, ČSOB a Raiffeisenbank. Jako specialistu na management procesů ho logistika nesmírně baví. V raných fázích transformoval prvního českého jednorožce – Rohlik.cz.

[email protected]

Často kladené otázky

Musím si pořídit všechny moduly?

V jakých jazycích Ringil funguje?

Jak Ringil pokrývá logistický proces?

Je v systému nějaký chat pro rychlou komunikaci?

Jak dlouho trvá implementace?

87 %

zákazníků nám řeklo: „Ringil mi výrazně pomáhá při každodenní práci.“

Na obsluhu logistického procesu jim teď stačí 20 % dřívější kapacity.

On-line řešení vaší logistiky

Rutinu nechte softwaru

AUTOMATIZACE A EFEKTIVITA

Většinu akcí provedete jediným kliknutím - ať už jde o odeslání poptávky na desítky dopravců, urgenci chybějících informací nebo změny v trase či obsahu přepravy. Často opakované rutinní úkoly nechte na automatizaci.

Inteligentní

REPORTY A DATOVÁ ANALÝZA

Ringil se jednoduše napojí na vaše ERP systémy a umožní přístup všem vašim zaměstnancům i partnerům - dopravcům a dodavatelům. Získáte tak jednotnou platformu pro komunikaci uživatelů i správu dat.

Nahrává spolupráci

INTEGRACE A PROPOJENÍ

Sledujte on-line své KPI prostřednictvím základního reportingu nebo si nechte vytvořit specifický pohled přesně dle svých potřeb. Získáte kvalitní a přesně cílený reporting.

Game changer

SKUTEČNĚ DIGITÁLNÍ

Opíráte se o silného digitálního partnera. Ringil plně zastoupí dosud fungující systém tužka-papír-excelová tabulka. Zaznamená přehledně cokoliv, co potřebujete, a to jak na straně vaší, tak i partnerů. Změny jsou viditelné ihned.

Infrastruktura bez starostí

PROVOZ V CLOUDU

Techniku řešíme my. Systém Ringil provozujeme na cloudové infrastruktuře od Googlu. Díky tomu je spolehlivý a dostupný kdykoliv. Vy si jej pronajímáte jako službu (SaaS). A nic neinstalujete.

Logistika S až XL

MODULARITA A CUSTOMIZACE

Každému padne jiná velikost. Proto je platforma Ringil modulární a vy si můžete z modulů vybrat. Využíváte pouze to, co potřebujete. Systém je maximálně jednoduchý a přehledný. Důležité číselníky nebo pole přizpůsobíme vašim potřebám.