Jak přesvědčit kolegy

Máme spoustu přesvědčivých argumentů. Podpoříme vás, dodáme čísla, grafy a případovky. Napište, rádi vám pomůžeme.

5 důvodů, proč si pořídit Ringil

Vyplatí se už od 15 přeprav týdně.

Získáte zastupitelnost. Dovolené a nemoci bez stresu.

Ušetříte okamžitě až 15 % nákladů za přepravy.

Týmová spokojenost stoupne až o 87 %.

Dokážeme nasadit v řádu dnů, systém používáte ihned.

Bude vám Ringil užitečný?

  • Máte víc než 15 přeprav týdně
  • Spolupracujeme s více dopravci
  • Řešíte logistiku přes e-maily, telefony a tabulky
  • Stojíte o kvalitní reporting

Argumenty pro váš management

Ringil skutečně funguje (případové studie)

Ringil je jednoduchý systém - nekomplikovaný a s intuitivním ovládáním. Zákazníci, dodavatelé i dopravci si ho rychle oblíbí. Získáváme čísla od firem, které Ringil používají, a publikujeme případové studie. Ty přinášejí velmi přesvědčivá čísla.

Dáme vám veškeré podklady

Pro zájemce o Ringil jsme vytvořili materiály, které umožní nahlédnout do logiky systému a jeho fungování. Onepager vysvětluje „Ringil v kostce“ s maximální stručností. Slyšeli jste konkrétní námitky proti systému? Napište nám a společně je vyvrátíme.

Ringil si můžete vyzkoušet ZDARMA

Razíme heslo „learning by doing“. Nejlépe systém poznáte, když si v něm vedete svou běžnou agendu. Nastavíme vám přístupy až pro 4 uživatele do modulů, které si vyberete. Nejdříve vás systémem provedeme a pak už ho používáte sami.

Garantujeme vrácení peněz

Kupujte jenom to, co vám vyhovuje. Když do 30 dnů po spuštění systému usoudíte, že ho nechcete používat, neplatíte nic. Pokud chcete odstoupit až po první platbě, peníze za první měsíc vám vrátíme.

Ringil můžete začít používat téměř okamžitě

Ringil vám spustíme hned. Namotivujte svůj tým a řekněte nám, jaké moduly potřebujete. Požádáme vás o seznam uživatelů a vytvoříme přístupy. Sestavení seznamu zabere nějaký čas. Pak už využíváte Ringil naplno.

Začátek je jednoduchý

Snadno naimportujeme vaše dodavatele i data o lokalitách a dopravcích. Pomůžeme s komunikací uvnitř firmy – máme šablony dopisů pro různá oddělení. Onboarding zvládneme společně za pár dnů. Zaměstnanci se proškolí pomocí názorných on-line videí přímo ze systému. Všichni tak plynule pokračují ve své práci.

Nezboříme vaše současné procesy, jen vám dáme efektivní nástroj

Ringil je modulární a velmi flexibilní. Dá se variabilně „napasovat“ na lecjaké speciální požadavky vašeho procesu. Rádi vám s customizací pomůžeme.

Neustále se rozvíjíme a systém stavíme na základě zpětné vazby klientů

Denně podporujeme zákazníky a pečlivě analyzujeme jejich požadavky. Proto dobře víme, jaké nové funkce si zákazníci přejí a kde je potřeba systém vylepšit. Preferujeme agilní vývoj a reagujeme velmi rychle.

Spokojenější zaměstnanci i partneři

Ověřili jsme si, že v týmech zapojených firem zavládla lepší nálada. Mají méně stresu, lepší přehled o přepravách, všechno se jim snadněji plánuje. Nemusejí pořád telefonovat na všechny strany, podívají se do Ringilu.

Ringil používají i řidiči (zdarma) a vaši dodavatelé nebo zákazníci

Naši zákazníci mohou všechny své dopravce pozvat do Ringilu zdarma. Zákazník má přehled o přepravách, dopravci plánují samostatně. A všichni jsou spokojeni. S modulem Avizace zapojíte i své dodavatele.

Často kladené otázky

Musím si pořídit všechny moduly?

V jakých jazycích Ringil funguje?

Jak Ringil pokrývá logistický proces?

Je v systému nějaký chat pro rychlou komunikaci?

Jak dlouho trvá implementace?

87 %

zákazníků nám řeklo: „Ringil mi výrazně pomáhá při každodenní práci.“

Na obsluhu logistického procesu jim teď stačí 20 % dřívější kapacity.

On-line řešení vaší logistiky

Rutinu nechte softwaru

AUTOMATIZACE A EFEKTIVITA

Většinu akcí provedete jediným kliknutím - ať už jde o odeslání poptávky na desítky dopravců, urgenci chybějících informací nebo změny v trase či obsahu přepravy. Často opakované rutinní úkoly nechte na automatizaci.

Inteligentní

REPORTY A DATOVÁ ANALÝZA

Ringil se jednoduše napojí na vaše ERP systémy a umožní přístup všem vašim zaměstnancům i partnerům - dopravcům a dodavatelům. Získáte tak jednotnou platformu pro komunikaci uživatelů i správu dat.

Nahrává spolupráci

INTEGRACE A PROPOJENÍ

Sledujte on-line své KPI prostřednictvím základního reportingu nebo si nechte vytvořit specifický pohled přesně dle svých potřeb. Získáte kvalitní a přesně cílený reporting.

Game changer

SKUTEČNĚ DIGITÁLNÍ

Opíráte se o silného digitálního partnera. Ringil plně zastoupí dosud fungující systém tužka-papír-excelová tabulka. Zaznamená přehledně cokoliv, co potřebujete, a to jak na straně vaší, tak i partnerů. Změny jsou viditelné ihned.

Infrastruktura bez starostí

PROVOZ V CLOUDU

Techniku řešíme my. Systém Ringil provozujeme na cloudové infrastruktuře od Googlu. Díky tomu je spolehlivý a dostupný kdykoliv. Vy si jej pronajímáte jako službu (SaaS). A nic neinstalujete.

Logistika S až XL

MODULARITA A CUSTOMIZACE

Každému padne jiná velikost. Proto je platforma Ringil modulární a vy si můžete z modulů vybrat. Využíváte pouze to, co potřebujete. Systém je maximálně jednoduchý a přehledný. Důležité číselníky nebo pole přizpůsobíme vašim potřebám.