Vždy míříme rovnou k cíli

Český software pro digitalizaci vaší logistiky

Jsme ostřílený tým profesionálů se zkušenostmi od velkých klientů (Škoda Auto, Raiffeisenbank, Rohlik.cz).
Zvedáme výrobním a prodejním firmám efektivitu v řízení logistiky o desítky procent. Digitalizujeme logistické procesy. Postupně a důkladně.
Systém Ringil je modulární a velmi flexibilní. Naplánujete v něm přepravu Praha-Brno, ale i přesuny zboží mezi světadíly.

Aktuálně je v systému zapojeno více než 800 firem. Přes Ringil proudí přepravy do 20 zemí na třech kontinentech. Fungujeme na bázi SaaS – systém jako služba. Používáte a platíte pouze tu část, kterou potřebujete. Platforma běží v cloudu, je dostupná 24/7 odkudkoliv.

800+

zapojených firem

20

zemí s aktivními uživateli

15 let

v logistice

Jsme TOP!

TOP 3

Top logistická služba 2021

Impuls logistika týdeníku Ekonom

Nakladatelství Economia oceňuje firmy, které posunují logistiku dál. Systém Ringil vidí jako inovativní a předvídá mu velkou budoucnost.

TOP 10

Nadějné české start-upy 2023

Ekonomický deník e15

Kvalita týmu, zkušenosti, ambice a inovativní potenciál rozhodly o našem umístění mezi 10 českými startupy s největší nadějí na úspěch.

TOP 10

Logistics startup to watch in 2023

Vídeňská Agentura monitorující start-upy StartUs Insights

Záříme i na světové mapě logistických startupů. V konkurenci 3907 firem z celého světa byl Ringil vybrán mezi TOP 10. Jako jediní hrdě zastupujeme střední Evropu.

TOP 10

Logistics Tech Startups in Europe 2023

Logistický magazín Logistics Tech Outlook Europe

Vybrali nás mezi 10 nejlepších technologických startupů v logistice pro rok 2023.

Tihle klienti řešili to, co vy. Dnes už si to bez Ringilu neumějí představit.

Máme zkušenosti

André Dravecký - CEO a spoluzakladatel Ringilu

V logistice pracuje už 15 let. V rodinné firmě vyzkoušel různorodé logistické profese – byl řidičem či dispečerem. Jako první ve střední Evropě digitálně zprostředkoval přepravy zboží – založil společnost Shipvio. Svůj inovativní potenciál teď plně využívá v Ringilu, se kterým chce úplně změnit svět logistiky.

[email protected]

Miloslav Vlach - CTO a spoluzakladatel Ringilu

Je zkušený architekt, má více než 15 let zkušeností s architekturou technologií v bankách, komunikačních i výrobních společnostech. 4 roky byl technickým ředitelem v Rohlik.cz. V Ringilu využívá své technické dovednosti k tomu, aby logistické procesy fungovaly mnohem lépe.

[email protected]

Michal Bako - CPO

Déle než 15 let buduje technologické produkty a firmy. Řídil velké projekty ve Škoda Auto, ČSOB a Raiffeisenbank. Jako specialistu na management procesů ho logistika nesmírně baví. V raných fázích transformoval prvního českého jednorožce – Rohlik.cz.

[email protected]

Často kladené otázky

Musím si pořídit všechny moduly?

V jakých jazycích Ringil funguje?

Jak Ringil pokrývá logistický proces?

Je v systému nějaký chat pro rychlou komunikaci?

Jak dlouho trvá implementace?

87 %

zákazníků nám řeklo: „Ringil mi výrazně pomáhá při každodenní práci.“

Na obsluhu logistického procesu jim teď stačí 20 % dřívější kapacity.

On-line řešení vaší logistiky

Rutinu nechte softwaru

AUTOMATIZACE A EFEKTIVITA

Většinu akcí provedete jediným kliknutím - ať už jde o odeslání poptávky na desítky dopravců, urgenci chybějících informací nebo změny v trase či obsahu přepravy. Často opakované rutinní úkoly nechte na automatizaci.

Inteligentní

REPORTY A DATOVÁ ANALÝZA

Ringil se jednoduše napojí na vaše ERP systémy a umožní přístup všem vašim zaměstnancům i partnerům - dopravcům a dodavatelům. Získáte tak jednotnou platformu pro komunikaci uživatelů i správu dat.

Nahrává spolupráci

INTEGRACE A PROPOJENÍ

Sledujte on-line své KPI prostřednictvím základního reportingu nebo si nechte vytvořit specifický pohled přesně dle svých potřeb. Získáte kvalitní a přesně cílený reporting.

Game changer

SKUTEČNĚ DIGITÁLNÍ

Opíráte se o silného digitálního partnera. Ringil plně zastoupí dosud fungující systém tužka-papír-excelová tabulka. Zaznamená přehledně cokoliv, co potřebujete, a to jak na straně vaší, tak i partnerů. Změny jsou viditelné ihned.

Infrastruktura bez starostí

PROVOZ V CLOUDU

Techniku řešíme my. Systém Ringil provozujeme na cloudové infrastruktuře od Googlu. Díky tomu je spolehlivý a dostupný kdykoliv. Vy si jej pronajímáte jako službu (SaaS). A nic neinstalujete.

Logistika S až XL

MODULARITA A CUSTOMIZACE

Každému padne jiná velikost. Proto je platforma Ringil modulární a vy si můžete z modulů vybrat. Využíváte pouze to, co potřebujete. Systém je maximálně jednoduchý a přehledný. Důležité číselníky nebo pole přizpůsobíme vašim potřebám.